Disney úradný Mickey a Minnie Love iPhone 11 Pro Max prípade-Disney klasiky

Disney úradný Mickey a Minnie Love iPhone 11 Pro Max prípade-Disney klasiky

SKU: m940

Nový produkt

€13.46
Štítky: prípade minni, prípade iphon xr, 11 iphon, a30 sklo, zadné a predné tvrdeného skla, magnetické adsorpcie prípade, mickey mouse telefón, prípade disney, kryt disney, kryt mickey mouse, prípad mickey mouse.

Chrániť vaše smartphone s novým úradný Disney Mickey a Minnie Love iPhone 11 Pro Max prípade-klasický Disney Disney iPhone 11 Pro Max prípad. Chrániť váš mobilný telefón s klasickým Disney znakov. Flexibilné a tvrdý silikónové puzdro pre Apple s úradný Disney licenciu. Dizajn excluivo: Disney klasiky identity, pečiatka v prípade, že sa pre Apple bezkonkurenčné so všetkými podstatu značky. Jeho transparentný zloženie kontrastuje kreslenie na kovovej farby telefón, zvýraznenie postavy v okázalým spôsobom. Dodávané zo Španielska s záruky Dom šachty, vedúcou Spoločnosťou na trhu pre mobilný telefón prípadoch a príslušenstvo⭐⭐⭐⭐⭐. Maximálny úprava a ochrana: jej tvar je millimetrically upravené na rôznych Apple veľkostiach a modeloch tak, že telefón nie je vyhrať vo veľkosti alebo hrúbky vo vrecku. Celková ľahkosť a vyrobené s kvalitných materiálov: jeho hmotnosť je menej ako 50 gramov bude robiť to prakticky bez povšimnutia sa zmeniť. Chrániť vašom mobile, bez straty komfortu alebo spravovateľnosť. Doprava v 48H

Dostať vaše bývanie doma v 48H, ak ste na polostrove alebo Baleárskych Ostrovov. Ak žijete v Kanárske Ostrovy, traquil @, budete mať svoju závesu za menej ako týždeň. Zaplatiť bývanie, keď si to!

V krytoch Dome máme rôzne spôsoby platby: Kartou, PayPal a counter-embag, platiť svoje pokrytie, keď si to. Návrat servis

Ak po prijatí vášho nákupu nie ste presvedčený o tom, alebo sa mýli, nebojte sa, máte 15 dní vrátiť. Dozvedieť sa o našich politiky návratu.


  • Názov značky: APPLE
  • Názov Značky: APPLE
  • Doprava Z: Španielsko

Súvisiace produkty

Najpredávanejší