PRE Hisense LED50EC290N Moc Rada RSAG7.820.5687/ROH HLL-4855WF

PRE Hisense LED50EC290N Moc Rada RSAG7.820.5687/ROH HLL-4855WF

SKU: m9349

Nový produkt

€38.06
Štítky: lq065t9br51u, bmw lcd displej, huaduino, imx477, hitech hmi, rada hisense, 4k lcd panel, hdmi zariadenie soundbar, ethernet dotykový displej, hisense tv.

PRE Hisense LED50EC290N Moc Rada RSAG7.820.5687/ROH HLL-4855WF

Tipy, ktoré Vám pomôžu Pre Brazília kupujúci, ak vyberiete možnosť Expresná doprava, ako FED, UPS, DHL Ect. P lízingu sa poskytujú compan y meno a CNPJ číslo alebo CPF Číslo. Skontrolujte prosím vaše správy, často môžeme mať nejaké otázky potrebujú vaše potvrdenie pred odoslaním. Uveďte prosím vaše celé MENO pre lodnú dopravu . Urobiť výber, ak výrobok má parametre , alebo poznámka v objednávke. Čile, Argentína kupujúci uveďte, prosím, vaše Daňové číslo pre express lodnej dopravy ako UPS. Na "Odhadovaný Čas Doručenia" daná Mariobocak.sk NIE je správne, NIE naše garantované čas. Poštou je lacné, ale nie rýchlo, najmä pre niektoré vzdialenej krajiny. Ak ste súrne, prosím, vyšetrovanie rýchlejšie metódy. Ak zaslať do express, uistite sa, že NIE ste vo vzdialenej oblasti , alebo extra náklady potrebné, a prosím na vedomie, že je pre diaľkové pleace doručenia : Účtované Logostics Spoločnosti ! Sledovacie číslo je k dispozícii pre každý balík. Sledovať tu: www.17track.net/index_en.shtml . Štandardné batérie, kvapaliny a iné zakázané diely sú zvyčajne odstránené pred odoslaním ak vaše položky sú tieto , môžeme dodaný Špeciálnu Linku, ktorá bude účtovaná extra dolárov Ciel, Clá a Dovozné Poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Nie sme zodpovední za colné meškanie alebo akýchkoľvek ciel, ciel, Dane z Pridanej Hodnoty (DPH) alebo iné poplatky, ktoré môžu vzniknúť s vašim nákupom. Treba vedieť váš colnej politiky.

Tipy o Aftersale Prosím, Dajte nám 5-hviezdy, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami!!!!! C ommunication je vždy viac užitočné, ako spor. Openning spor pomôcť, ale nič zvýšiť nedorozumeniu!!!! Negatívna spätná väzba nie je možné upravovať ! Prosím, kontaktujte nás pre lepšiu metód pre riešenie sporov!!!!


  • Typ Produktu: Panel LCD Combo
  • Kompatibilné Značky: Univerzálny
  • Názov Značky: laez evaw
  • Veľkosť Displeja: <7 Palec
  • Typ Obrazovky: Eletromagnetic
  • Číslo Modelu: no
Barbie Ritz 2020-11-24 Very fast delivery, works great, thanks 5/5
Moisiuk1977 2021-01-14 The reference of the article is not the same as the description. I'm disappointed. 1/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší