023 Psa Plot Drôt alebo 227 Psa Plot Drôt 300 metrov 8pcs/veľa

023 Psa Plot Drôt alebo 227 Psa Plot Drôt 300 metrov 8pcs/veľa

SKU: m9160

Nový produkt

€47.36 €44.99
Štítky: acsessorise elektrický plot, neviditeľný plot mačka, radič elektrický plot, neviditeľný plot bazén, cievkou elektrický plot, vysoký elektrický plot, neviditeľný plot vnútorné, neviditeľný plot malé, neviditeľný plot psa, neviditeľné svetlo.

023 Psa Plot Drôt alebo 227 Psa Plot Drôt 300 metrov 8pcs/veľa

023 psa plot drôt alebo 227 psa plot drôt

NOVÉ DRÔT PRE PSA ELEKTRICKÉ GOLIER PODZEMNÉ PET PLOT 1000 STÔP, ALEBO 300 METROV, 24 ROZCHOD , MÔŽE POKRÝVAŤ 1.2 AKROV DVORE.

Tento plot drôt je nový 300 metrov (1000 stôp), extra cievka drôtu pre PSA ELEKTRICKÉ GOLIER PODZEMNÉ PET PLOT

Package Zahrnuté:

1 x Drôt 300 metrov ( 1000 stôp)

Tipy:

Ak je váš náklad váži až 20KG alebo vyššie, alebo potrebujete väčšie množstvo, prosím kontaktujte nás, alebo e-mailom na nás, poskytneme vám nové balenie špecifikácie, potom sa snažiť ušetriť náklady na dopravu pre vás, a tak, že cena výrobku môžu byť niektoré výhody pre vás!

Sme veľké výrobné podniky skupiny v Číne, ponúkame na predaj prostredníctvom Sos,je tam len účel ,je lepšie podporovať našich výrobkov, všetky naša spoločnosť výrobky sú dodávané priamo od výrobcu, prosím, kontaktujte nás , dúfam, že stanoviť dlhodobé priateľské a vzájomnej spolupráce vzťahy medzi sebou !

Platby:

Akceptujeme Alipay,Bankový Prevod,Western Union.Ak potrebujete ďalšie informácie,prosím, neváhajte kontaktovať nás,Vďaka !

Zásielky:

Máme loď tým, EMS,DHL,UPS,TNT,Fedex,Hongkong Post,Singapur Post, a tak na prvý primeranom čase.

* EMS zvyčajne trvá asi 5-7 dní,viac alebo menej.Ak na diaľkové regiónu,bude to trochu dlhšie;Ak pre kupujúceho colné dôvodu,to bude trochu dlhšie.

* DHL,UPS,TNT,Fedex zvyčajne trvá približne 4-6 dní,viac alebo menej. Ak na diaľkové regiónu,bude to trochu dlhšie;Ak pre kupujúceho colné dôvodu,to bude trochu dlhšie.

* Hongkong Post,Singapur Poštou trvá zvyčajne about7-15 dní,viac alebo menej. Ak na diaľkové regiónu,bude to trochu dlhšie;Ak pre kupujúceho colné dôvodu,to bude trochu dlhšie.

* Sme zvyčajne loď kupujúci položky ako DAR na menšiu hodnotu,aby sa zabránilo kupujúceho dane.Avšak,dane určuje kupujúci colné nie u nás,v rôznych krajinách pre rôzne sadzby dane,takže ak všetky dane potom kupujúci by mali pochopiť to.

* Vzhľadom na kupujúceho dôvodu, vrátane "odmietne podpísať balíček"alebo "odmietnuť zaplatiť daň"alebo "kupujúci krajiny post dôvod,"a tak ďalej,kupujúci majú pochopiť všetky stratiť.Sme zodpovední za udržiavanie tovar opustí Čína hladko.Keď tovar opustí Čína potom kupujúci bude mať na starosti všetky zodpovednosti.

Záruka:

Ponúkame 6-12 mesiacov záruka.Ak položka je poškodený,oznámte nám to do 3 dní od doručenia.Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave,aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru.Položky sa vrátil po 15 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu.Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu.Pri nákupe,znamená to, že kupujúci dali tichým súhlasom do politiky.Ak ďalšie informácie,prosím, neváhajte nás kontaktovať,budeme s vami spolupracovať dosiahnuť win-win.


  • Číslo Modelu: 1
  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Materiál: Drôt
  • Položka Druh: Drôt
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: KPHRTEK
  • Druh: Psy

Súvisiace produkty

Najpredávanejší