Nové Vonkajšie Športové Podpazuší Stealth, Taška Nepremokavé Neviditeľné Batoh pre Mužov, Ženy Nastaviteľné Podpazuší Stealth, Taška Taktické Tašky

Nové Vonkajšie Športové Podpazuší Stealth, Taška Nepremokavé Neviditeľné Batoh pre Mužov, Ženy Nastaviteľné Podpazuší Stealth, Taška Taktické Tašky

SKU: m9109

Nový produkt

€11.02 €9.59
Štítky: maska noir, batoh žena, maska z jed, batoh femal, stealth black, Batoh, batoh kožené ženy, g3 zbraň, maska venum, držiak pištole.

Odrážky:

1、Poškriabaniu-odolný a Vodotesný: Trvanlivé, odolné proti poškriabaniu a vode. Mäkké nylonové a priedušný oka materiálu, môžu byť použité v chladnom alebo horúcom počasí.

2、Odolné Spony: Elastické strapsm vhodné pre rôzne telesné typy. Pracka je odolný, 2 malé vrecká sú určené pre silné mobility. Miesto dodávky podľa potreby.

3、Spodný Elastický Pás: elastický pás v spodnej časti môžete zavesiť na perá, laná, slnečné okuliare a iné jemné položky.

4、Položka Kapacita: zadný môžete ľahko prispôsobiť 7-10 palcové tablety a časopisov atď.

5、Široké Uplatnenie: Nastaviteľná vysúvacia zips výška, vhodné na prácu, pracovné cesty, obleky, saká a riadny pracovný odev.

Špecifikácia:

Materiál: nylon

Kapacita: 20 litrov alebo menej

Farba klasifikácia: čierna pravé rameno, čierna ľavom ramene

Výkon systému: zakrivené ramenný popruh

Taška otvorenie metóda: zips

Externé údaje: káblika headsetu diery, mobilný telefón, pocket

Vnútorná štruktúra: mobile phone bag, materiál vaku, počítač slot taška, sandwich zips, taška

Balenie Zoznam:

1*Podpazuší Stealth, Taška


  • Drop shipping: Podpora
  • Druh: Steny Vybavenie

Súvisiace produkty

Najpredávanejší