Pohodlné Vytlačené Maska,Parný Stroj, Historických Lokomotív V Prírode, Scenérie Zelená Tráva Lístkového Vlak Obrázok,Modrá Zelená

Pohodlné Vytlačené Maska,Parný Stroj, Historických Lokomotív V Prírode, Scenérie Zelená Tráva Lístkového Vlak Obrázok,Modrá Zelená

SKU: m9076

Nový produkt

€4.22 €3.37
Štítky: cvičenie maska, maska putin, model parný vlak, cska maska, 170 cm bábika tpe, maska punk, maska šport, zelená hračka vlak, časti parný rušeň, 28 sex.

Materiál--Úst Maska Je Vyrobená Zo 100% Polyesterového Materiálu A Môže Byť Používaná Po Celý Rok. Útulné A Priedušný Materiál nebude Trieť Tvár A Je Ľahké Na Nosenie Bez Príčinou Nepohodlie.

dizajn--Vybavený dvoma aktívne uhlie-filtre kus s vymeniteľnými 5-vrstvu ochrany a M-tvarované spona na nos. Ak chcete chrániť vaše zdravie rodiny a získať pochvalu z vašich priateľov rovnako, nemyslím si, že bude chýbať.

veľkosť--Majú Dve Veľkosti Pre Deti A Dospelých (veľkosť S:7.9""x5.8""). Ústa Maska Je Dostatočne Široká Na Pokrytie Nos, Ústa A Tvár, Vám Poskytujú Dokonalú Ochranu.

Príležitosti--Platné pre každého, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo rod, ale aj počas celého roka. Aj vo vašom živote, že to nebude mať vplyv na vašu prácu alebo váš každodenný život. Je nutné, v každodennom živote.

Funkcia-- prachu maska má vlastnosti proti prachu, anti-baktérie, anti-vozidlo výfukových plynov, atď. ktoré nemôžeme vidieť a cítiť, ktoré sú škodlivé pre telo a škodlivé častice vzduchu. Niečo musíme mať v našom živote. Je to dobré pre vás možnosť nosiť masku kedykoľvek. Krásne vzory môžu zlepšiť svoj vzhľad.


  • Bezpečnostný štandard: ŽIADNE
  • Pôvod: Čína (Pevninská Časť)
  • Trieda ochrany: ŽIADNE
  • Vzor Typ: Tlač
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pohlavie: ŽENY
  • Materiál: Polyester
Jeffersonjcl 2021-02-08 All OK 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší