Pergear MT-02 Hliníkovej Zliatiny Mini Stolový Cestovné Statív 15 kg Zaťaženie s 360 Tekutiny Otáčania Loptu Hlavou pre Videokamera

Pergear MT-02 Hliníkovej Zliatiny Mini Stolový Cestovné Statív 15 kg Zaťaženie s 360 Tekutiny Otáčania Loptu Hlavou pre Videokamera

SKU: m8969

Nový produkt

€63.42 €50.73
Štítky: k statívu, statív, afaith, innorel statív, andoer úradný, objektív pergear, fotoaparát, statív loptu hlavou aoka, užitočné zaťaženie prepínač, l cestovné statív, zamerané loptu hlavou.

Pergear MT-02 CNC Hliníkovej Zliatiny Mini Statív 15 kg Zaťaženie s 360° Tekutiny Otáčania Statív Loptu Hlavou kompatibilný s Fotoaparátu DSLR Smartphone Skvelé pre Vlogging a Krajiny Streľba

Funkcie:

1. Dvojité Podporu Režim

Podpora otáčanie kovový krúžok, aby vyberte výšku, 2 používania výška možnosť.

2. Trvanlivé a Široko Kompatibilné

Veľké zaťaženie do 15 kg s hliníkovej zliatiny nohy, a 1/4" univerzálny závit, ktoré umožňujú, aby boli kompatibilné s veľa druhov digitálnych zariadení.

3. 360° Rotácia Dizajn a 360-Stupeň Horizontálneho Rozsahu

Užívateľ môže ovládať minimálne gombík statív loptu hlavou na dosiahnutie fotoaparát 360 stupňov' horizontálnej rotácie. Na Pergear MT-02 stojan, trojnožku Loptu hlavou base, ponúka 360-stupeň horizontálneho rozsahu, ktorý je vhodný pre fotograf vziať panoramatické fotografie v režime snímania.

4. Octopus Uchopte Režim

Prichádza s 3 upevňovacie popruhy na upevnenie na statív, aby sa strom alebo držadlom pre viac flexibilné používanie a multi-uhol snímania.

5. Tri 1/4" otvory pre skrutky, Podpora pripojiť rôzne zariadenia

Existujú tri 1/4" otvory pre skrutky na nohy statívu, ktoré je možné pripojiť externé mikrofóny, vyplňte svetlá a iné zariadenia.

6. Odnímateľný, Flexibilnejší

Pergear MT-02 a statív loptu hlavu možno oddeliť, že je viac flexibilné pre použitie. V spodnej časti statív loptu hlavou dizajn pre 3/8" otvory pre skrutky. Pergear MT-02 statív potrebné nainštalovať 3/8" na 1/4" previesť skrutku adaptéra tak, že je možné pripojiť statív loptu hlavou.

Špecifikácia:

Hmotnosť: 468g (vrátane statívu Loptu hlavou a mini tripod)

Rozmer: 21*14*5 cm

Max zaťaženie hmotnosť: 15 kg

Materiál: hliníková zliatina

Obsah Balenia:

1*Mini statív

1*Statív Loptu hlavou

3* Upevňovacie popruhy

1*Mini Kľúča

1*Záruka

1*3/8" na 1/4" previesť skrutku adaptéra (už nainštalovaný)


  • Max Extened Dĺžka (mm): 0 mm
  • Zložené Dĺžka (mm): 0 mm
  • Názov Značky: pergear
  • Použitie: Špeciálne kamery
  • Číslo Modelu: MT-02
  • Druh: Mini Statív / Ľahký
  • Materiál: Hliník
  • Hmotnosť (g): 468g
  • Package: Áno

Súvisiace produkty

Najpredávanejší