84 Vlastné oblečenie štítky, Žehlička Značky, Žehlenie Štítky, Osobné Meno, Vlastný Dizajn, Menovky,Vlastné Štítky (TB3258)

84 Vlastné oblečenie štítky, Žehlička Značky, Žehlenie Štítky, Osobné Meno, Vlastný Dizajn, Menovky,Vlastné Štítky (TB3258)

SKU: m8938

Nový produkt

€12.67
Štítky: vlastné obliekať labels, žehlička názov značky, hliníkové názov značky, hlavné štítok oblečenie, autor štítku menovky, Vlastné, vysokým teplotám žehlenie handričkou, označenie, vlastné zavesiť tag, handričkou štítok.

♥ Vlastné Žehlenie štítky ♥ ♥♥♥ štítku veľkosť je 50 mm x 15 mm , a tam sú 84 kusy železa na štítkov na nastaviť. Tieto etikety sú vyrobené zo 100% organickej bavlny. Môžeme tlačiť vaše logo, umelecké diela, alebo vlastný text. Ak máte obrázok, môžete ju pripojiť k diskusii; jpg a png sú všetky v poriadku - aspoň 300 dpi, väčšie je v poriadku ♥♥♥ Tieto oblečenie značky sú stroj umývateľný a skončil s pevné lepidlo, ktoré bude trvať prostredníctvom nespočetných umýva a nosenie. Etikety sú skvelé pre školy a letný tábor. Vhodné pre bavlnené oblečenie. Žehlenie štítok na použitie: 1. Použitie železa bez pary 2. Odtrhnutie papiera na zadnej strane štítok 3. Teplota dosiahne 150-180 stupňov 4. žehlenie čase 15 sekúnd -20 sekúnd ♥♥♥ Počas checkout uveďte: 1. nechajte názov, ktorý chcete vytlačiť, alebo akýkoľvek váš text do "Poznámky" časť 2. Vyberte číslo font, ktorý chcete (posledná foto) ♥♥♥ Prosím, kontaktujte ma, ak máte nejaké otázky!!!


  • Typ Produktu: Odev Labels
  • Materiál: Handričku
  • Názov Značky: ETERNALQUN
  • Typ Menovky: Hlavné Lables
  • Technics: TLAČENÉ
  • Funkcia: umývateľný
Luv2explore123 2020-10-27 Excelente 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší