FCS C3 Headset COMTAC3 Vyzdvihnutie Redukcia Šumu Slúchadlá Taktické Headset - Olive Drab Silikónové Verzia

FCS C3 Headset COMTAC3 Vyzdvihnutie Redukcia Šumu Slúchadlá Taktické Headset - Olive Drab Silikónové Verzia

SKU: m8565

Nový produkt

€207.30 €99.51
Štítky: zbraň orbeez, c4, zbraň, somic, vedúci fones hráč, airsoft m4, koniec hlavovom, fin fcs 2, earphon, oliv olej.

FCS C3 Headset COMTAC3 Vyzdvihnutie Redukcia Šumu Slúchadlá Taktické Headset - Olive Drab Silikónové Verzia

Funkcie:

.Pripojte rádio poskytujú dobré komunikačné funkcie. (Rozhranie definuje komunikačné zariadenie, ktoré je plne kompatibilné s NATO štandardné rozhranie). A či sa interná batéria slúchadlá má moc, alebo či moc slúchadlo je aktivovaný, môžete ho použiť na pripojenie rádiové komunikačné z intercom normálne, bez obáv o mäkké zlyhanie, že komunikácia stroj nemôže chcete správu odoslať, pretože batéria je vyčerpaná.

.Automaticky a rýchlo upraviť vysokou hladinou akustického tlaku hluku z rôznych výbuch zvuky, výstrely, vozidiel a lietadiel, v battlefield prostredie, bezpečný rozsah že ľudské uši môžu prispôsobiť. Zvuk oblasti spracovania procesu v celom procese je oveľa rýchlejšie ako normálny ľudský sluch. Rozsah, v aktuálnom teste, nie je tam žiadny zvuk fázový rozdiel alebo nadmerné oneskorenie.

.Vyrobené z vysokopevnostnej nových materiálov, taktické komunikačné slúchadlá ako súčasť prilba poskytujú ochranu proti poloha uchu a majú stupeň ochrany proti ucho poloha.

.Na základe stabilné a spoľahlivé SEO techniky, vytvoriť dual-mode (vonkajšie, vnútorné) streľba prostredie-špecifické sluchové protection mode a schémy, rýchle prepínanie a ochranu sluchu viac v bezpečí. Obe TSFS a SEO nezávislé spracovanie zvuku riešenia, sú prepojené s vedľajším reťazcom aktivácii spôsobom poskytnúť používateľom bezpečnú a spoľahlivú ochranu sluchu bez toho, sluchové rozsudok stavu životného prostredia. Nezávislý okruh spracovanie ľavej a pravej kanály môžete získať presné akustické fáza (bežne známy ako: zmysel pre smer), ktorý je prospešný pre používateľa získať presné a bystrý úsudok, schopnosť po sebe. Či je ComTac3 alebo môže poskytnúť vysokou hladinou akustického tlaku hluku optimalizácia vonkajšie alebo vnútorné streľba prostredia, zodpovedajúcu ochranu sluchu systému a režimu, a zopnutie je veľmi jednoduché.

(Súčasne stlačte dve hlasitosti zvýšenie a zníženie tlačidlá v rovnakom čase - môžete rýchlo prepínať, 3 krátke pípnutia, čo znamená, že vnútorný režim zapnutý, a 2 krátke pípnutia naznačujú, že vonku je aktivovaný režim)

.Tento produkt sa dá ľahko kombinovať s Rýchlym Prilba Sprievodca s osobitným prilba železničnej montáž tlačidlo možnosť. Keď sa používa, to môže byť upravená tak, otáčanie, a to môže mať dobrý nosenie, pohodlné nosenie pocit, a -ako zadné skladovanie funkcie, tak, že slúchadlá môžu mať rôzne scény prispôsobivosť. Mikrofón sa dá jednoducho nainštalovať, alebo rozobrať, aby vyhovovali potrebám užívateľov s low-key travel.

Špecifikácie:

.Farba: Olive Dráb

.Materiál: Plast + Silikón

.Hmotnosť výrobku: 365g

.Rozmery balenia: 20.5 x 14.5 x 11.5 cm

.Hmotnosť balenia: 485g

.Balenie: Grafický Kartón

Obsah Balenia:

.1 x Slúchadlá


  • Vekové Rozpätie: > 14 rokov
  • Materiál: Plastové
  • Druh: Hračka zbrane príslušenstvo
  • Funkcie: diecast
  • Pohlavie: Unisex
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 2961973
  • Upozornenie: ŽIADNE

Súvisiace produkty

Najpredávanejší