Vyrobené in1999 Ručne vyrobené Surové Puer Čaj 5A+400g Staroveký Strom Najstaršie Pu-er, Čínsky Yunnan, Med, Sladké Pu-erh Pu - er Puer-h Čaj

Vyrobené in1999 Ručne vyrobené Surové Puer Čaj 5A+400g Staroveký Strom Najstaršie Pu-er, Čínsky Yunnan, Med, Sladké Pu-erh Pu - er Puer-h Čaj

SKU: m8440

Nový produkt

€25.37 €19.79
Štítky: čaj, pu erh olej, 5a c typ, orientálna kráska auto, pu er, pu er, čaj, kpop super junior, jack s2, puer shu, Čierny Čaj.

modname=ckeditor

Čaj tortu vyrobené v 1999year čajové lístky sú zbierané z voľnej prírody 800 rokov starý strom, a čaj, koláč je čisto manuálne stlačený, to je exkluzívna , jeden dostupné iba v našom obchode! Značka: MinRanYun Čaj Puer Kategória: Surové Puer Čistá Hmotnosť: 357g/ koláč. Cena len za jednu tortu. Dátum výroby: 1999 (Pretože to je veľmi starý čaj vyrobený v roku 2000, nie je výrobných informácií na zadnej strane balenia. Ďakujem veľmi veľa pre vás pochopenie!)

Menghai je malá obec v Yunnan s only260 rodiny, ktorí tam žijú. Obec sa nachádza na vrchol hory 1800-1900m nad morom. S 2088 ročné slnečných hodín a hmly okolo roku wild staré stromy pestované v tejto obci poskytnúť najlepšie listy na čaj robiť, a táto obec bola jednou zo štyroch slávnych Puer čaj pôvodom v Číne. V obci je tiež vybavený rozmanitosť vegetácie, čerstvý vzduch, a krásnym výhľadom. Vzhľadom k Puer stromy sú pestované medzi početné gáfor kader v tejto prírodné divoké hory, Puer čaj produkovaný v Menghai obec nadobúda jednotky vôňa gáfor kader.MenghaiPuer čaj je čisto organické, ako je vyrobená z voľnej prírody čaj stromy prirodzene pestované vo voľnej prírode pohoria od stovky rokmi bez hnojiva, alebo znečistenia. Preto, že obsahuje bohaté na živiny a je veľmi dobré pre zdravie. Má preukázané účinky na chudnutie, redukciu tuku, krvného tlaku, zníženie. Puer čaj stojí za zber, ako sa zlepšuje jeho chuť s rokoch. Pokiaľ ide o chuť, Menghai Puer čaj sa vyznačuje silnú chuť, hrubé textúry, mellowness, pretrvávajúce pachuť po horkosť.


  • Materiál: Papier
  • Názov Značky: ANCHENG
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty

Najpredávanejší