PX6 4G 64 G 2 DIN Android 10 autorádia Pre Ssang yong Ssangyong Actyon Kyron car audio stereo prijímač 2din android navigačný

PX6 4G 64 G 2 DIN Android 10 autorádia Pre Ssang yong Ssangyong Actyon Kyron car audio stereo prijímač 2din android navigačný

SKU: m8259

Nový produkt

€256.03 €161.30
Štítky: autorádio, cd, bluetooth autorádio, SSANGYONG, 2 din rádio pre android, 2din android rádio, 2 din rádio, android auta, fm rádio, telefón android.

Použiteľné Modely & Rokov: Pre SSANGYONG Kyron 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011; Pre SSANGYONG Actyon 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011; Aj keď sme urobili všetko úsilie na zabezpečenie tejto jednotky budú kompatibilné so uvedené vozidlá, pozrite si prosím roka, rozmery a tvar stredovej konzole vozidiel, pred nákupom. 1.DARČEK=nástroje+MIC+ kópia mapy do GPS vo vnútri(môžete použiť gps priamo, neobsahuje mapu karty) .

2. Máme ruskej Španielsko Poľsko sklade, ak si kúpite výrobok z týchto skladu colný poplatok za žiadne DAŇOVÉ poplatok, a žiadny iný poplatok , a budete prijaté zásielky 3-7 dní, ak sa žiadne špeciálne podmienky. A zahraničných produkt cenu nižšiu, ako je čínsky produkt, cena , tak, že zvolíte tieto sklad výrobkov je lepšou voľbou pre vás.

PX6 PX6 je najlepšie čip na trhu v súčasnosti funguje to najrýchlejšie ako všetky ostatné typu. ANTUTU skóre je 160770, čo je lepšie, ako 9853 4G+64 G, PX5, a všetky ostatné 4+64 G druhu na trhu. V porovnaní s inými typ fo rádio, PX6 rádio môžete stiahnuť viac druhov android APLIKÁCIÍ z android marketu, a APLIKÁCIE môžu pracovať lepšie.

Úplná AV výstup funkcia Toto rádio je plne AV výstup funkcia (voliteľné), táto funkcia bude priniesť veľa zábavy pre deti a rodinu, ktorí sú na zadnom sedadle sa na dlhú cestu. Môžu sledovať TELEVÍZNE relácie, filmy, kreslené filmy, video na Youtube,MV a iné videá. Na trhu , väčšina obchod rádia nemajú AV výstup funkcie.

Stavať v bezdrôtovej CAPLAY Toto rádio patria Stavať v bezdrôtovej CAPLAY a android AUTOMATICKÉ funkcie(voliteľné). Keď pripojíte váš mobilný telefón rádio cez ZIINK app, a Potom sa môžete ovládať svoj mobilný telefón pomocou našich obrazovke rádio. Môžete uskutočniť hovor, počúvať mobilný telefón, hudba,a nechajte mobilný telefón súboru na obrazovke rádio.

Čipy Rádio používať najlepšie rádio čip-NXP6686 a najlepší zosilňovač čip-TDA7851L. NXP6686 čip je najlepšie rádio čip, a lepšie than7708,6851 a akékoľvek iné rádio čip. to je najlepšie rádio čip na trhu v súčasnosti. Dobré rádio čip, aby rádiový signál silnejší. TDA7851L je najlepšie amplfier IC na trhu v súčasnej dobe. Je to lepšie ako 7388 a všetkých ostatných. To robí auto kvalitu zvuku byť lepšie ako iné rádiové typu. Ak potrebujete najlepšiu kvalitu zvuku , odporúčame vám vybrať DSP funkcie príliš, DSP je digitálny zosilňovač systém, ktorý ponúka najlepší zvuk quatity.

DSP DSP je digitálny zosilňovač systém, to pomocou digitálneho signálu, je aby auto zvuk quatity lepšie ako predtým. PX5 a PX6 DSP je najlepšie DSP na trhu v skutočnosti, prosím, nezaujíma EQ množstvo, prosím, cítiť našu px5/px6 rádio kvalita zvuku je veľmi dobrá. PX5/PX6 DSP obsahujú mnoho stránok, môžete nastaviť mnoho parametrov, ako si prajete ,prosím pozrite si nižšie stránky.

DVR Naše dvr je pravda, Full HD 1080P DVR. Má dobré funkciou nočného videnia a ADAS funkciu. Nižšie je pravda foto našich DVR.

AHD Naša predajňa všetky 4G+64 G rádia, podpora AHD 1280*720P kamera, tento fotoaparát je voliteľná funkcia, ak to potrebujete, môžete kliknúť na tlačidlo nižšie fotografie a kúpiť ho spolu s rozhlasovými

Riadiť koliesko ovládania Rádio podporu vola koliesko ovládania. Prosím, pripojiť TLAČIDLO linka na auto riadiť koleso kontroly line, potom vaše auto riadiť koliesko, môžete ovládať naše rádio po inštaláciu rádia. Ak vola koliesko nemôže pracovať , prosím , nebojte sa, nechcem spor, prosím zanechať správu na nás, pomôžeme vám, aby to fungovalo na 100%.

APLIKÁCIA Naše rádio sa môže stiahnuť každý typy android APLIKÁCIE, napríklad FACEBOOK, Youtube, Google mapy, Google store, OUTLOOK,...atd. Mnoho android APP môže byť nainštalovaná tak, aby toto rádio a môže dobre fungovať, (Remindign: ak potrebujete veľkú APLIKÁCIU, ako napríklad Live broadcast APLIKÁCIE, bude sa musieť veľmi veľké RAM a ROM. Odporúčame, aby si mohli kúpiť väčšie CPU a RAM, ROM, rádio typu. Ak vaša APLIKÁCIA, je potrebné veľmi veľké RAM, rádio môže fungovať dobre.)

Rýchla Navigácia Toto rádio môžete nainštalovať I-GO,N-avitel, W-aze, s-ygic...... všetky mapy typov. Môžete inštalovať akékoľvek mapy na rádio, ako si prajete. A to podporu mapy google tiež môžete nainštalovať mapy google app a prepojenie siete potom môžete ho používať. Budeme inštalovať zadarmo mapy pre rádio pred poslať to na vás , či sa vám to páči, môžete ho použiť priamo, ak sa vám to nepáči , môžete nainštalovať novú mapu rádio, ako si prajete.

Mnoho tlačidlo svetlé farby Existuje mnoho farieb rádio tlačidlá svetlá. Môžete nastaviť farbu, ktorá sa vám páči. Môžete tiež vybrať "farebné svetlo "funkciu, to ukáže siedmich farieb v poradí.

WIFI Rádio sa stavať-v-wifi funkciu, a budete musieť utiahnuť anténa pred použitím. (Pripomína: Keď ste volaní, ak budete počuť veľa hluku, prosím, skontrolujte anténu WiFi, môže byť voľná) Rádio je wifi a nedá sa pripojiť k domu wifi. prosím, pripojte ho do mobilného telefónu cez wifi hotspot. To je najlepšou voľbou.

DAB DAB je digitálne rádio. Ak vaše mesto má digitálny rádiový signál, odporúčame kúpiť DAB antény, je to oveľa lepšie ako FM AM RDS, funguje perfektne a bez hluku. Ak tam mať žiadny digitálny rádiový signál, prosím, nekupujte ho.

Bluetooth Toto rádio patria vstavaná funkcia bluetooth. Môžete hrať bluetooth hudby alebo hands-free hovoru. Zašleme vám 1pc externý mikrofón ako darček, takže môžete použiť handsfree funkciu, je to veľmi cool.

OBD OBD je auto Na Palubnej Diagnostiky. Je vhodné všetky android rádio v našom obchode, to tiež môže fungovať dokonale so naše rádio prostredníctvom bluetooth. Naše rádio sa zobraziť diagnostické výsledok správu v nižšie uvedenej stránke. Stačí nkliknite OBD app, a potom môžete vidieť diagnostické výsledok správu. ,OBD by zástrčku do auta diagnostické prístave, ako je uvedené nižšie ukazujú.


 • Max Externej Pamäte: pevného disku 512 gb diskom
 • Operačný Systém: Android OS 10.0
 • Rozhranie: Plug and play
 • Názov Modelu: W10-400103
 • Druh Materiálu: ABS
 • CPU: PX6 A72 / PX5 A53 / MTK A7
 • voliteľné funkcie 2: úplná AV VÝSTUP (voliteľné)
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Napätie: 12V
 • Ssangyong Model: Kyron
 • Položka Veľkosť: 7"
 • Zosilňovač IC: TDA 7851L (lepšie ako 7388)
 • Pamäť RAM: 4G
 • Špeciálne Funkcie: Podpora 4G Siete
 • TF/Micro SD Slot: 2
 • Jazyk OSD: angličtina
 • Pre Vozidla Značky/Modelu: SSANGYONG
 • Displej: IPS, 1024*600 HD DISPLEJ
 • voliteľné funkcie 3: DSP =digitálny zosilňovač (voliteľné)
 • ROM: 64 G
 • Názov Značky: wondefoo
 • Veľkosť Displeja: 7"
 • Rozlíšenie: 1024*600
 • Din: Double Din
 • Voliteľné funkcie 1: Stavať v bezdrôtovej Caplay+ androd AUTO (voliteľné)
 • Certifikácia: ROHS
 • Moc Von: Maximálne 45 w
 • Položka Hmotnosť: 2.98kg
 • Rádio IC: NXP6686 (lepšie ako 7786)
 • Digital Media Format: JPEG
Ifotifoto 2020-11-29 Corresponds to the description. The order was made on 11.11.2020 received 28.11.2020. In the mail, although they wrote what the courier would bring. 5/5
Gade Rao 2021-01-03 In yanao for 12 days from the Russian warehouse, complete with all the wires, until I connected. And so everything is whole, the box is slightly crumpled in the corner. I'll connect, I'll add. 5/5
Kosinskiy 2021-01-06 The radio came quickly. On quality I will say later when we install. But the service is steep, the seller is umnichka. Consulted whether or not it works and is suitable for our machine, asked to send a photo of the dashboard. Warned that you need to fill out all the data for customs, so that there were no problems with delivery. Boldly take from this seller, he is very responsible. Initially I wanted to order another one, but there were bad reviews. Then I came across this seller and did not regret it. The transport company is also super, delivered to the door. Photos I will attach later, how to install 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší