Úradný Disney pousado šteňa iPhone 11 Pro Max prípade-101 Dalmatínske

Úradný Disney pousado šteňa iPhone 11 Pro Max prípade-101 Dalmatínske

SKU: m820

Nový produkt

€13.46
Štítky: iphone prípade, miláčik disney, 11 iphon, kryt pre iphon 11, iphone prípade cmax disney, iphone prípade piercing disney, prípade iphone11, aiphone prípade disney, prípade iphon 11 logo, kabelku prípade disney iphone, 11 iphon pro prípade.

Chrániť vaše smartphone s novým úradný Disney pousado šteňa iPhone 11 Pro Max prípade-101 Dalmatínske Disney iPhone 11 Pro Max prípad. Chrániť vaše mobilné zariadenia s postavami 101 Dalmatians. Flexibilné a tvrdý silikónové puzdro pre Apple s úradný Disney licenciu. Dizajn excluivo: identita pečiatka 101 Dalmatians v prípade Apple bezkonkurenčné so všetkými podstatu značky. Jeho transparentný zloženie kontrastuje kreslenie na kovovej farby telefón, zvýraznenie postavy v okázalým spôsobom. Dodávané zo Španielska s záruky Dom šachty, vedúcou Spoločnosťou na trhu pre mobilný telefón prípadoch a príslušenstvo⭐⭐⭐⭐⭐. Maximálny úprava a ochrana: jej tvar je millimetrically upravené na rôznych Apple veľkostiach a modeloch tak, že telefón nie je vyhrať vo veľkosti alebo hrúbky vo vrecku. Celková ľahkosť a vyrobené s kvalitných materiálov: jeho hmotnosť je menej ako 50 gramov bude robiť to prakticky bez povšimnutia sa zmeniť. Chrániť vašom mobile, bez straty komfortu alebo spravovateľnosť. Doprava v 48H

Dostať vaše bývanie doma v 48H, ak ste na polostrove alebo Baleárskych Ostrovov. Ak žijete v Kanárske Ostrovy, traquil @, budete mať svoju závesu za menej ako týždeň. Zaplatiť bývanie, keď si to!

V krytoch Dome máme rôzne spôsoby platby: Kartou, PayPal a counter-embag, platiť svoje pokrytie, keď si to. Návrat servis

Ak po prijatí vášho nákupu nie ste presvedčený o tom, alebo sa mýli, nebojte sa, máte 15 dní vrátiť. Dozvedieť sa o našich politiky návratu.


  • Názov Značky: APPLE
  • Doprava Z: Španielsko
  • Názov značky: APPLE

Súvisiace produkty

Najpredávanejší