22PCS Vysokou Kvalitou poľských Pena poľský Pad Auto Brúsenie Mikrovlákna Vosk Pad Tesnenie Glazúra Umývanie Farby Starostlivosti

22PCS Vysokou Kvalitou poľských Pena poľský Pad Auto Brúsenie Mikrovlákna Vosk Pad Tesnenie Glazúra Umývanie Farby Starostlivosti

SKU: m8156

Nový produkt

€7.39 €7.02
Štítky: DEVÄŤ, kamon vosku pečať, nano rag, vosková pečať regal, Brúsny Blok, nepúšťa vlákna bez mikrovlákna, lilin vosku pečať, hubky na drevo, handričkou laminát, držiak brúsneho papiera.

Popis Produktu

*Balenie Obsahuje: 16pcs 3" Špongia na Leštenie, 2ks Vlnené Buffer Podložky, 2 ks Vrtákov Adaptér, 2 ks prísavky.

*Vhodné: Používa sa pre všetky druhy srsti farby je voskovanie, leštenie a tesniace glazúra, na čistenie a zlepšenie ich ľahkosť; A pre auto auto detail leštenie. Lepidlo podklad, môžete zmeniť podložky len v priebehu niekoľkých sekúnd.

*Vysoká Kvalita: Vynikajúcu kvalitu vlny pad, hubky pad, ohybné, umývateľný a opakovane použiteľné. Rôzne farebné huby majú rôzne mäkkosť, môžete si vybrať, ako budete potrebovať, vhodné na leštenie drsné a malých plôch.

*Profesionálne vlny a penové podložky nárazníkov, leštenie a dokončovacie systému. Efektívne rezanie a leštenie najťažšie auto oxidácii povlak, škrabance. Môže byť použitý v pneumatické alebo elektrické leštiace zariadenia.

A*ll špongia na leštenie by mali byť čistené a vyrovnané pred použitím, aby sa zabezpečilo, že nie sú žiadne častice doľava. Po použití, parkiet by mala byť okamžite vyčistiť a vysušiť na chladnom mieste.

Popis:

Farba: mix a zápas

Materiál: hubky + ABS + kov

Funkcia: laku leštenie a voskovanie

Rýchlosť: 3000rmp

Funkcie:

1. Jednotlivé položky leštenie je použité priamo, ľahko vymeniť.

2. Môže sa umyť a znovu použiť na zníženie nákladov a ekonomiky. Povrch sa používa s leštenie kvapaliny (hnoja, prášok) je leštený na dosiahnutie lepšieho leštiaci účinok.

3. Pokročilé technológie výroby, výborný výber materiálu, mäkké a pružné vlny, prírodnej kože, leštenie

V procese, nie je depilate, to je prírodný ekologický materiál.

Veľkosť produktu: 8 * 8 * 3; odkaz skrutky: 10 mm

Balenie zoznam:

2 * Pripojenie skrutka

2 * Stick

8 * Wave dosku

8 * Plochá doska

2 * Vlna disku


  • farba: mix a zápas
  • Názov Značky: Vehemo
  • Položka Druh: Špongie, Utierky & Kefy
  • Položka Priemer: 8cm
  • Druh Materiálu: hubky + ABS + kov
  • Položka Výška: 3cm
  • Položka Hmotnosť: 227g

Súvisiace produkty

Najpredávanejší