Jednoduché Nastavenie Drevené Digitálny Budík s Teplota, Dátum, Podsvietenie, Spánok Funkcie pre Spálne Non Tikot

Jednoduché Nastavenie Drevené Digitálny Budík s Teplota, Dátum, Podsvietenie, Spánok Funkcie pre Spálne Non Tikot

SKU: m8058

Nový produkt

€9.06 €7.79
Štítky: hodiny xiao, stôl hodiny digitálne, biela tabuľka hodiny, hodiny fm rádio, inteligentný budík, domov led hodinky, moderné nástenné hodiny, sledujte dreva, budík ciferný, hodiny na stenu.

Feautre: -- KAŽDÝ KUS JE JEDINEČNÝ: Vzhľadom na použitie jedinečný póry dreva, drevené hodiny môže vizuálne sa odlišujú od seba a majú prirodzené farebné nezrovnalosti. -- Multifunkčný digitálny budík: Veľký, jasný LCD displej zobrazuje čas (12HR / 24HR), alarm, čas, dátum, mesiac a teploty (kabriolet ℉ / ℃). -- Ľahko prečítať číslo, aj pre starších ľudí, dospievajúcich a deti.Okrem budenie môžete odložiť bzučiak o 5 min s SPÁNOK tlačidlo. A to produkuje svetlo, keď stlačíte to isté tlačidlo. --Automatické podsvietenie: Keď zapnete [SENSOR] tlačidlo, podsvietenie budík bude automaticky zapnúť, keď je v tmavom prostredí. To vám pomôže, aby si prečítajte čas jasne v tme. -- Jednoduché nastavenie: výučba je zahrnuté v balíku. Podľa pokynov v návode, všetky nastavenia sa vykonávajú samostatné tlačidlo prevádzky. Veľké tlačidlá uľahčujú nastaviť a zapnúť / vypnúť. Drevené digitálny budík pre domácnosti, kancelárie ★ Jedinečný póry dreva dizajn ★ Krásne dekorácie ★ Jasný displej s svetelný senzor ★ Zobrazenie teplota, dátum a mesiac ★ Ľahko nastaviť alarm ★ Spánok funkciu Rozmery Dĺžka: 13.8 cm Výška: 7.7 cm, Šírka: 5 cm Základné funkcie 12/24 hodinový displej čas môže byť nastavený na zobrazenie v 12 hodín alebo 24 hodín. Stlačte prvom kole tlačidlo, ak chcete prepnúť z 12/24 hodín. Denný alarm funkcia Zapnúť / vypnúť [Alarm On / Off] tlačidlo pre otvorenie alebo zatvorenie funkcie alarmu. Budík obdobie je dlhšie ako 1 minútu. Budík zvoní pokojne na prvý, potom znie hlasnejšie, postupne zlepšila, čo je dobrou voľbou pre ťažké podvaly. Snooze funkcia alarm zaznie každých 5 minút, kým zapnutí [Alarm On / Off] tlačidlo [Off]. Na spánok funkcie je navrhnutý špeciálne pre tých, ktorí majú problémy dostať sa hore. Zobrazenie teploty sa skúša každých 30 sekúnd. Stlačte druhom kole tlačidlo, ak chcete prepnúť medzi stupňov Celzia a stupeň Celzia. LED podsvietenie funkciu, Stlačte tlačidlo na hornej časti obrazovky, LED podsvietenie sa zapne na 6 sekúnd, ktorý vám umožní sledovať čas v tme. Keď zapnete [SENSOR] tlačidlo, podsvietenie budík zapne automaticky, keď je to v tmavom prostredí. Pozornosť prosím, hodiny, spolupracuje s 3 AAA batérie (nie sú súčasťou). Prosím, vymeňte batérie pri podsvietenie je tma.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Budíky
Goodluck4563 2020-12-26 Watch beautiful easy to operate my son very satisfied it the combination of a lot of functions together with buttons weighed very figure how to activate them makes the watch to choose מצויינת real friend me only no variety of ringings to choose 5/5
Ce Ke Giesy 2021-01-13 Goods received seller just super order delivered in 2 weeks to seller 5 5/5
Elpram Suarez 2020-10-13 Right and fast 5/5
Sasha Dn 2021-01-31 I haven't tried it yet but the design is very nice 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší