1 PÁR GTS ŠTÝL NEREZOVÁ OCEĽ VÝFUKOVÉ POTRUBIE BLACK SILVER ŠÁL TIP PRE PORSCHE PANAMERA VÝFUKOVÝCH TIP V-2016

1 PÁR GTS ŠTÝL NEREZOVÁ OCEĽ VÝFUKOVÉ POTRUBIE BLACK SILVER ŠÁL TIP PRE PORSCHE PANAMERA VÝFUKOVÝCH TIP V-2016

SKU: m76

Nový produkt

€197.89 €188.00
Štítky: červená čierna výfuku, bose porsche, black výfukových tip, 4 palce, výfukové tip, abarth výfukových tipy, porsche výfuku, 76 mm výfukový tip, výfukové plyny áut, šál, výfukové tip.

1 PÁR GTS ŠTÝL NEREZOVÁ OCEĽ VÝFUKOVÉ POTRUBIE BLACK SILVER ŠÁL TIP PRE PORSCHE PANAMERA VÝFUKOVÝCH TIP V 2014-2016

Popis:

Farba: Strieborná Materiál: Nerezová Oceľ 304

Obutie:

Vhodné pre Porsche PANAMERA VÝFUKOVÝCH TIP V 2014-2016

Platby:

Akceptujeme nižšie platby: VISA WEST ÚNIE TT PAYPAL Ak kupujúci mať akúkoľvek otázku, na úhradu, dajte nám prosím vedieť.Cena neobsahuje žiadne clo alebo iné dane.

Doprava:

Používame hlavné kuriérskej spoločnosti, ako je to uvedené nižšie: UPS, DHL, fedex TNT bežne sa bude odoslanie objednávky do 1-10 pracovných dní.Záleží na sklade úrovni, keď objednávka je odoslaná, budeme zoznam sledovacie číslo vašej objednávky detail stránke, ak nie je žiadny problém, čo sa týka poštovného,prosím, neváhajte nás kontaktovať. Pretože COVID-19, parcela bude dodávka do 90 dní.

Kontaktujte nás:

Použite prosím tlačidlo "Kontakt Teraz"a kontaktujte nás, wewould odpoveď, ktorú v prvý raz, hneď ako sme sa dostali správy.

Spätná väzba:

Sme veľmi záujem o všetky kupujúcemu kúpnu pocit v našom obchode, všetky vaše opinionor návrh je veľmi dôležité pre náš rozvoj, ak sa chystáte na dovolenku Neutual alebo Negatívnu spätnú väzbu, prosím, neváhajte sa na nás obrátiť, Sme vysoko oceniť, ak kupujúci zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu.


  • Druh: šál
  • Montážna Poloha: Zadné
  • Špeciálne Funkcie: Upravený
  • Krajina/Oblasť Automobilovej Výroby: CN
  • Druh Materiálu: Z Nehrdzavejúcej Ocele

Súvisiace produkty

Najpredávanejší