Bezpečnosť Elektrických Drop Skrutka Zámok pre Plne Rám Menej Sklo Dverí, Elektronické zámky Dverí Access Control System Security Kit

Bezpečnosť Elektrických Drop Skrutka Zámok pre Plne Rám Menej Sklo Dverí, Elektronické zámky Dverí Access Control System Security Kit

SKU: m720

Nový produkt

€33.82
Štítky: značka karty 5yoa, systém kontroly prístupu, sklenená polica skrutka, HCCTG, sklo namontujte skrutky, káblové elektrický dverný zámok, zatvorené elektronické zámky dverí skrutka, klávesnica 5yoa, kožené rfid peňaženky, kopírky 5yoa.

Tento dverný zámok je špeciálny dizajn s trvanlivého materiálu. To môže chrániť váš domov alebo podnikania obchodov. Nízke prevádzkové a pohotovostný prúd.

Funkcie:

Bezpečný režim: dvere zamknúť pri napájaní, a odomknúť bez napájania.

Je vyrobený z odolného a vysokej hliníkovej zliatiny materiálu, odolné na použitie.

Osobitný okruh dizajn, dvere odomknúť, kým moc odrezať.

Bez vonkajších vplyvov, takže je stabilnejšie a bezpečnejšie.

Špecifikácie:

Farba: Strieborná

Materiál: Hliníková Zliatina

Pracovné Napätie: DC 12V

Pracovný Prúd:

Riadny Režim:

Štart Štát: 450mA

Pretrvávajúce Štát: 450mA

Low Temp Režim:

Štart Štát: 750mA

Pretrvávajúce Štát: 180mA

Zámok Režim: Magnetické Indukčné

Zámok Veľkosť: 16 5 5 cm

Zámok Hmotnosť: 1 kg

Zoznam Balíkov:

1 Elektrický Zámok

1 Upínacia Platňa

1 Magnetické Základne

1 Balenie Skrutky

1 Užívateľská Príručka

Prijímame Kreditné Karty, Western Union, TT. atď. Môžete si vybrať metódu, ktorá je najlepšie vhodný aj pre vás. Platba musí byť vykonaná v 7days objednávky, ak nemôžete pozrite sa okamžite, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova. Na pretect vaše záujmy, platba bude dočasne v držbe Mariobocak.sk, a nebude prepustený, kým sa nezobrazí vaše objednávky a stisfy s ním.

Normálne, budeme loď z objednávku do 1-2 pracovných dní po platby vymazané. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správne pred platby. Prosím, nedávaj nás 1-3 nízke skóre na dopravu, ako sme dodaní položky rýchlo, ale zámorských dopravu závisia od mnohých faktorov, ako sú logistika, počasie, krajiny politiky, akékoľvek problémy, prosím, kontaktujte nás prvý.

Aby sa zabezpečilo, že dostanete vašu objednávku bez alebo menej daní, budeme deklarovať ako "DARČEK" s nižšou hodnotou, hodnotou neodráža celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhová hodnota a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov. Ak sa vám nebude páčiť, na nižšiu hodnotu, vyhlásenie, prosím, kontaktujte nás alebo odchode správy v objednávke. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Ak chcete kúpiť viac, prosím kontaktujte nás. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu alebo otvorenie spory, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy. Všetky e-maily budú replyed v rámci 1 deň, Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo re-poslať svoj e-mail, budeme odpovedať čo najskôr.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: 5YOA
  • Číslo Modelu: BoltL05

Súvisiace produkty

Najpredávanejší