Pro 2ks Black&Red Pôvodné Kolibrík V2 Swiss Motorové Rotačné Tetovanie Stroj kit líniové & shader Zadarmo RCA Kábel

Pro 2ks Black&Red Pôvodné Kolibrík V2 Swiss Motorové Rotačné Tetovanie Stroj kit líniové & shader Zadarmo RCA Kábel

SKU: m479

Nový produkt

€177.60 €149.18
Štítky: kolibrík tetovanie, biskup rotačné tetovanie, hornet tetovanie suplies, fone razer kraken pro v2, faulhaber motorových tetovanie, dočasné tetovanie, kolibrík, starožitný tetovanie zbraň, stroje tetovanie auta, veľké tetovanie pohár.

štart

koniec

vitajte v mojom obchode!

Položka Materiál leteckého Hliníku Položka Množstvo 2 ks Najmä Farba Black & Red (Máme veľa farby,ak si chcete kúpiť,môžete ísť našom obchode. ) Hlavne Tvar Ako na obrázku, Veľkosť Cca 100mm x 80 x 23 mm ( 3.93"x3.14"x0.90" ) Použitie 1. Najnovšie dizajn s unikátnymi módny štýl a vysokú kvalitu.

2. Navrhnuté s tetovanie v mysli a vyrábané s najvyššou kvalitou materiálov a komponentov, ktoré sú k dispozícii. Na Kolibrík Solo je najmodernejší rotačný založené tetovanie stroj s vlastnosťami, ktoré mu dáva niekoľko výhod v porovnaní s inými tetovanie stroje.

3. Stroj je vyrobený z hliníkovej zliatiny, lepší odvod tepla, a nižšia teplota stúpať.

4. Je kompaktnejšia než tradičné elektromagnetické tetovanie stroje a pružnejšie fungovanie. To môže byť nastavený tak, aby narazila na krátke, stredné alebo dlhé ťahy len zmenou zameniteľné excenters v prednej časti motora. Je schopný zasiahnuť v každom ťahu dĺžka od 2.6 mm až do 5,5 mm, aby vyhovovali vašim potrebám, pre maximálnu účinnosť a pre čo najkratšom uzdravenie krát.

5. Top Švajčiarsko dovezené motorové a importované ložiská, vysoké životné poistenie, až 10 000 hodín, vlajkové stožiare, veže regulácia otáčok so spätným funkciu (zvážiť veľa tattooists prijíma tradičné neustále napájanie, ľahko pokaziť pozitívne a negatívne), disky do 50 ihly alebo viac bez problémov.

6. Eloxované telo, vzhľad, farba vyzerá viac kvalitný.

7. Hlavné komponenty stroja s presnosťou CNC obrábacie centrum výroby. Zabezpečiť dobré fungovanie stroja.

8. Amplitúda vibrácií -3.2-4.4 je najlepšie plávajúce podiel tetovanie stroj.

9. Menovitá rýchlosť 2 0,000 , len originál Švajčiarsky motory môže dosiahnuť rýchlosť energie.

10. Stroj má teraz nové koncepcie, nové kolo externé piestové spôsobuje minimálne trenie na systém pohonu, motora a motor je spustený viac slobodne a chladnejšie. Predné dvojité jar rod pevnej podložke, skontrolujte, či ihla zdvíhateľnej symetria a jednotné.

11. Tetovanie Stroj môže pracovať normálne do 4-7.5 voltov. Odporúča sa použiť viac ako 1,5 A zdroj napájania. ( Venujte prosím upozornenie: nepoužívajte viac ako bežné 4-7.5 v napätie. Aby sa zabránilo poškodeniu, stroj by mal spočívať na pár minút po 1-2 hodiny v práci .)

12. Prichádza so sadou úprava nástroj a RCA káble.

13. Nový dizajn rámu veľmi ergonomický a dobre vyvážený, nízke vibrácie, nízku hlučnosť, ľahká manipulácia a flexibilitu, žiadne ladenie, žiadny problém.

14. Tradičné hook line a rack kontakt sú ľahko opotrebeniu a korózii, oxidácii časti bude mať za následok nedostatočný kontakt a viesť tetovanie stroj náhle vypnút'. Tento stroj používa RCA jack, nebude vyvolávať ďalšie problémov, efektívne riešenie problému starnutia, vyhnúť stroj zrazu padajú, a umožní vám sústrediť sa na úlohu na strane od začiatku až do konca, odstránenie rušivých vyplývajúce z vášho druhej strane. 15. Čierny gombík na zadnej časti stroja môže kontrolu ihly, vzdialenosti, sily pre jemné doladenie. V smere hodinových ručičiek úprava robí ihly vyššej intenzity, vhodné pre veľké plochy s ťažkými farba; proti smeru Hodinových ručičiek úprava robí ihlou silu oslabeným, viac vhodné pre tieň nadmerne portrét účinok. Prosím, vyberte si vhodné úpravy podľa svojich osobných návykov.


  • Názov Značky: kolibrík
  • Komoditné Certifikácie Kvality: ce
  • Materiál: ZLIATINY
  • Číslo Modelu: 49-Fialová&Gold
  • Druh: Tetovanie Zbraň
  • Konektor Typu: EU
  • Zbraň Typ: elektrické
Lightandmagic 2020-12-08 thanks :) 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší