T-con rada X3772TPZ A /B /D pre OSTRÉ LCD RADIČ T-CON RADA CPCp M4 X3772TPZ ...atď. Profesionálne Skúšobnej Doske Doprava Zadarmo

T-con rada X3772TPZ A /B /D pre OSTRÉ LCD RADIČ T-CON RADA CPCp M4 X3772TPZ ...atď. Profesionálne Skúšobnej Doske Doprava Zadarmo

SKU: m394

Nový produkt

€38.06 €19.03
Štítky: filter ostré, reproduktor ostré, digitálne analógový audio prevodník digitálny, analot digitálny audio prevodník, cubot x19, ostré tv, oppo telefón, cpwbx runtk, displej lcd s ostrými, ostrý zvuk, reproduktor.

T:T-con rada X3772TPZ A /B /D pre OSTRÉ LCD RADIČ T-CON RADA CPCp M4 X3772TPZ ...atď. Profesionálne Skúšobnej Doske Doprava Zadarmo

Milí kupujúci:

Pekný deň!!Vitajte na mojej obchod,Prosím, kontaktujte ma, ak spĺňate všetky otázky,budem sa snažiť čo najlepšie uspokojiť vás.

Sme špecializovaná na T-con dosky a iných elektronických výrobkov. Máme vlastné výrobné a veľké množstvo T-con dosky na predaj, prosím, kontaktujte ma na to aký model chcete, a ja vám najlepšiu cenu. Máme tisíce T-con rada modelov na sklade, ale sme schopní predviesť všetky výrobky, ktoré sú tu. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte nejaké technické otázky alebo obavy týkajúce sa našich produktov a objednávanie. Ďakujem vám veľmi pekne.

Fotografie znázorňujú

platby :

1.Budeme odoslať objednávku, do 1-3 dní po potvrdení platby.

2.Môžete si vybrať DHL/TNT pre rýchle dodanie

Pred zakúpením položky,vezmite Prosím na vedomie:

1. Prosím, uistite sa, že rada modelov a stroj modely.

2 .Sme 100% testované po jednej pred odoslaním .Ak výrobok je poškodený počas prepravy, prosím informujte nás ihneď po vašom ho dostal.

3. Naše výrobky majú dobrý vzhľad a funkciu .Si môžete objednať so 100% istotou. Sľubujem, že všetky moje produkty fungujú!!!

4. Bez ohľadu na typ TV, tak dlho, ako T-con rady model a veľkosť správne ,môže To byť kompatibilné.

5. Neotvárajte sporu, pretože produkt je starý. Máme podrobný popis. Ak nemôžete prijať to, prosím, nerobte objednávky, a nedochádzalo k zbytočným sporom. Ďakujeme!

6. Súčasťou výrobku je nové a originálne, v prípade zásob mať nový tovar skladom, pošleme na všetky nové výrobky, ak v prípade nových vozidiel vypredaný, budeme posielať staré výrobky. Fungujú presne rovnakým!Žiadny rozdiel!

7. Sú výrobky najvyššej kvality,takže ak nie ste spokojní s položkou ste si zakúpili,prosím, kontaktujte náš Tím Služieb Zákazníkom .Hneď, ako je to možné.Sme schopní pomôcť s akýmkoľvek vráti a náhrady založené na stav položky.


  • Zväzok: Zväzok 2
  • Model: X3772TPZ A/B/D
  • Druh: Náhradné Stravovanie
  • Package: Áno
  • Kompatibilné Audio A Video Zariadenia Štýl: Displej Zariadenia
  • type1: Profesionálne Skúšobnej Doske
  • Hmotnosť: 0.2
  • Rozmery (Šxvxh)): 000
  • Číslo Modelu: X3772TPZ

Súvisiace produkty

Najpredávanejší