Artdeco Akrylová Farba 500 ml-Plátno, surové drevo, sklo, kov, porcelán, polyester, keramický obal pre akrylová farba.

Artdeco Akrylová Farba 500 ml-Plátno, surové drevo, sklo, kov, porcelán, polyester, keramický obal pre akrylová farba.

SKU: m376

Nový produkt

€25.29 €11.38
Štítky: yupo plastové papier, pictur, maľba acryl, diamant farby sova, angelus koža farba, farebný acryl, krúžok surového dreva, umenie acrilic, model farba, acryl farba.

Artdeco Akrylová Farba 500 Ml

► Prosím, prosím, vyberte farbu, ktorú chcete z obrázku.

Artdeco Akrylová Farba 500 Ml, všestranný prevádzka ponúka farby je pre surového dreva obal úspešne použité na mnoho rôznych poschodí. Farba vitality a povrchu priľnavosť v podmienky veľmi uspokojivé výsledky, ktoré farby, spokojnosť používateľov sa výrobku, ako upútať pozornosť. Potrebujete umelcov ako hobby účely obraz osoby, ktoré sa zaoberajú často preferovaný produktu, ako je ekonomická a kvalitné akrylové farby değerlendiriliyor.

Odolný voči vode, Kvalitné, Cenovo dostupné a Ľahko Sa Čistí

• Aplikovaný na povrch suchý vode-odolná vrstva budovy funkciu.

• Rýchle sušenie vlastnosti.

• Je rozorané rokov z akýchkoľvek dôvodov, jas ochranu.

• Keď prísady pre miešanie premenlivé budovy.

• Vodou riediteľné vodou, pretože to je s použitím mydla a súvislosti.

Artdeco Farba Vystupoval Technické Špecifikácie

Artdeco farby 500 ml kapacita pet fliaš v užívatelia. Nová formula bola vytvorená pomocou akrylová farba, Žalúzie štruktúra vyniká. V obsahu výrobku na zdravie žiadne škodlivé látky. Takže deti sa tiež produktu úplný pokoj, takže môžete použiť.

Umelci, Študenti a Fanúšikovia Na Druhy Maľby

Licencia Kırtasiye'nin boli zaregistrované s jednou zo značiek, Artdeco, umelci, študenti, pre deti a fanúšikovia na maľovanie modelov v rôznych produktových skupín. Výrobky značky v zahraničí aj vyváža. Prostredia a prírody pre užívateľov s ohľaduplní produktový rad alışılagelmişin mimo alternatív.

Môže Sa Používať Na Povrchy rôzne Akrylové Farby

Vodou riediteľné akrylové farby, veľa rôznych na povrchu je použiteľné aj pre uplatnenie v mnohých rôznymi spôsobmi. Artdeco akrylová farba; Na papier, plátno, drevo podlahy, keramické alebo polyester povrch uygulanabiliyor. Boyayı poschodí aplikáciu pri stierky, špongiou alebo štetcom ako nástroje faydalanılıyor. 1 kus cena, koľko farby, ak chcete platiť, že moc musí urobiť. Každá farba full je 500 ml. Len "*" , "star" prihlásiť na sklade. Nižšie farieb, ktoré "Y", aby počnúc skóre by sa mali pridať.


  • Druh: Akrylové Farby
  • Maliarske Médium: Papier
  • Názov Značky: ARTDECO
  • Pôvod: TR(Pôvodu)

Súvisiace produkty

Najpredávanejší