Nový Fotoaparát Karta, Slot Pre Canon 6D T5i T4i 650D 700D 5D Mark III 5d3 SD Karty Zásuvka Držiteľ Slot

Nový Fotoaparát Karta, Slot Pre Canon 6D T5i T4i 650D 700D 5D Mark III 5d3 SD Karty Zásuvka Držiteľ Slot

SKU: m348

Nový produkt

€4.65 €3.96
Štítky: fotoaparát canon t5i, olympus omd, canon sd kartu, elektrická zásuvka, diamant farby, 5d diamant farby, 5D MARK II, 6d známka 2, olympus om d e m10 mark ii, canon card.

O Nás

Naši technici majú viac ako desať rokov skúseností v oblasti digitálneho fotoaparátu opravy priemysel. Sme poskytli našim zákazníkom vysokú úroveň spokojnosti našich produktov a spokojnosti. Požadujeme, aby naše služby boli rýchle, aby sme zabezpečili, že naša opravy trvať dlhšie ako 48 hodín, a naše produkty, ktoré majú byť odoslané do 24 hodín od jej zakúpenia. Naše produkty sú kvalitné istí! Sú dodávané pre našich zákazníkov v dobrom stave! Najdôležitejšie je, že náklady na našich produktov a služieb sú stanovené za rozumné ceny! Naším cieľom je poskytovať najlepšie služby pre našich zákazníkov a dosiahnuť 100% spokojnosť všetkých našich zákazníkov.

Záruka

Ponúkame našim zákazníkom s 3 mesiacov záruka na naše služby opravy. Tieto sú nasledujúce podmienky, ktoré sme nepatria:

Kvapalina škoda

Piesok škody

Fyzické poškodenie (napríklad pád výrobku)

Zásady pre vrátenie tovaru poskytujeme našim zákazníkom kvalitné istí, produkty a rýchle služby. Naše produkty sú garantované až do troch mesiacov po kúpe. Avšak, ak ste spokojný s našim výrobkom, sme ochotní ponúknuť plnú náhradu alebo výmenu v rámci jedného týždňov od zakúpenia. Prosím e-mail nás, pokiaľ ide o produkt, ktorý sú nespokojný s, a môžeme vám ponúknuť vrátenie peňazí alebo výmenu.

.


  • Číslo Modelu: 6D
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Package: No
  • Veľkosť: no
  • Použitie: Fotoaparát
Vladik 2008 2020-12-28 GOOD QUALITY BEST PRICE 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší