Monge mačka dospelých potravín dospelé mačky, losos, Mačky, pre mačky, 1,5 kg

Monge mačka dospelých potravín dospelé mačky, losos, Mačky, pre mačky, 1,5 kg

SKU: m273

Nový produkt

€12.49 €11.74
Štítky: misa mačka, illmatic, death row, mačka feeder, mačka suché krmivo, mong, mačky mokré, gangstarr, misa mačky, death row záznam.

Monge cat adult je plne vyvážená strava pre dospelé mačky vo veku od 1 do 7 rokov. Vysoká hladina bielkovín v krmivách a obsah L-karnitínu v to umožňuje mačka na mnoho rokov na udržanie činnosti a dobrej fyzickej forme. Obsahuje dôležité antioxidanty, ako je vitamín E, na udržanie imunitného systému. Výhody zdroj: obsah x.o.s. pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu mikroflóry čreva, podporuje optimálne vstrebávanie živín a zvyšuje imunitu. L-karnitín stimuluje metabolické procesy v tele, a nižší obsah tukov a prispieva, aby chudnutie a udržiavanie výsledkov. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý podporuje udržanie imunitného systému a prirodzenú ochranu tela. Omega-3 a omega-6 mastných kyselín pre krásu vlny a zdravie pokožky. Optimálne vyváženie omega-3 a omega-6 v zložení krmiva je veľmi dôležité pre udržiavanie kože a vlny vo výbornom stave.


  • Pôvod: TO(Pôvodu)
  • Názov Značky: MONGE
Ninonino018 2021-01-04 Все отлично.Товар доставлен всего за неделю,даже с учётом новогодних праздников.Все как заказывал.Большое спасибо продавцу. 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší