Veľkoobchod Radisafe proti Žiareniu karty, EMF ochrana karty,tehotné radiačnej ochrany radiačná štít karty 5 ks /veľa

Veľkoobchod Radisafe proti Žiareniu karty, EMF ochrana karty,tehotné radiačnej ochrany radiačná štít karty 5 ks /veľa

SKU: m179446

Nový produkt

€25.37
Štítky: aulterra emf neutralizátorom, anti telefón žiarenia prípade, anti žiarenia karty, emf chrániť, emf list, uzatváracej, proti emf, textílie emf, emf oblek, radiačná ochrana oblečenie.

EMC elektromagnetického žiarenia ATR priestor žiarenie absorbuje karty sa používajú najmä technické a dovážaných surovín, prostredníctvom high-tech znamená, nová generácia žiarenia rafinérskych produktov. Pomocou princíp elektromagnetickej energie prevod tepla absorpcie eliminovať žiarenie, je na kartu po karte je tvorený ako centrum rovine elektromagnetické vlny oslabenej zóny, teda hrať ochrannú úlohu elektromagnetického žiarenia. Výkon je podobný USA stealth lietadla povlak je na trhu s kovové tienenie výrobkov je v podstate odlišné, je skutočne pohlcujúce dekontaminácia high-tech produkty. Tento produkt je možné eliminovať všetky elektrické bariéry vyplývajúce LF / MF / HF pásma a iné elektromagnetické žiarenie (žiarenie, účinky až 90%). Tento produkt je nové funkčné materiály absorbovať elektromagnetické vlny, princíp je pridaný do polyméru stredné elektromagnetické strata látky, využitie elektromagnetickej energie konverzie princíp absorpcie tepla eliminovať žiarenie, ktoré tvorili po karta je karta-centric " vlna oslabený rovine oblasti, a tak hrať ochrannú úlohu elektromagnetického žiarenia. Výkon je podobný USA stealth lietadla povlak je na trhu s kovové tienenie výrobkov je v podstate odlišné, je skutočne pohlcujúce dekontaminácia high-tech produkty.

Produkt základné parametre: štandardná veľkosť: 85.5 x 54.0 x 0.7 mm život ≥ 20 rokov účinky žiarenia ≥ 90% 1 Ochranné rozsah: karta okolo 30 cm

Použitie 1, na tričko vrecku alebo na hrudi Carrey môžete účinne chrániť srdce, hrudník proti elektromagnetickému žiareniu.

2, umiestnené okolo počítača, klávesnica blízkosti, môže znížiť počítač žiarenia na ľudské telo zranenia.

3, na materskej oblečenie v jeho vrecku, ktoré možno efektívne chrániť plod z elektromagnetického žiarenia.

Štyri deti: často na tričko vrecku a môžete účinne chrániť deti je srdce, hrudník proti elektromagnetickému žiareniu.

5 mužov: na telefóne môže byť ochranné vrecko žiarenie vznikajúce pri pohotovostnom na ochranu obličiek, reprodukčného systému proti mobilný telefón žiarenia zranenia.

6, v peňaženke, môžete zabrániť, aby banková karta nemá špeciálne degaussing účinok.

Funguje

Pôvodný materiál častíc (elektrónov, iónov, atómy, molekuly, dipole, magnetických častíc micro-domény, atď.) sú usporiadané zmätené, kladný a záporný náboj, ktoré vykonávajú tieto častice alebo magnetických domén odraziť sebe navzájom, pretože severných a južných polárnych a princíp protikladov prilákať a udržať určitú vzdialenosť medzi nimi a rovnováhu, celkovej elektrickej výslovne ani zrejmé, magnetizmu. Keď elektromagnetické vlny zákona o tieto častice, častica generácie otočenia a posunutia. Tieto častice sú vykonávané pozitívne a negatívne poplatky alebo Južný, Severný Pól, pretože vplyvu incidentu elektromagnetické vlny prerozdelené podľa odraziť navzájom a protiklady sa priťahujú princíp, usporiadanie pozitívnych a negatívnych poplatky alebo Južný, Severný Pól, oddelené, tam postupnosť, a že polarizácia alebo magnetization, zostatok je nefunkčné. Otočenie a posunutie teplo sa rozptýli do elektromagnetická energia, ktorá je polarizované alebo magnetized častice, zatiaľ čo generujúce prúd a tým vytvárať sekundárne žiarenie alebo rozptyl, rozptyl dopadajúcej elektromagnetického poľa interakcie čo dáva dokopy celkovú zmenu v distribučnej oblasti, a "pull" efekt. Toto je duševného princíp elektromagnetického žiarenia absorpciu EMC karty, duševné žiarenia pohlcujúce materiály vo vnútri karty máte tucet magnetické médium a vzácne prvky, niektoré z týchto materiálov pre elektrické-citlivé, a niektoré z magnetické citlivé, a niektoré sú na elektromagnetické citlivé. Divízia I prostredníctvom rokov výskumu a praxe, podľa potreby užívateľa vzorec navrhnutý tak, aby spĺňal užívateľ kapela absorpcie a hrúbka požiadavky, incident elektromagnetické vlny je jednoduché, aby sa náš návrh materiálov mikroskopické častice vytvárajú otáčanie, posunutie, a to otáčania sa bude pohybovať elektromagnetické spotrebu energie, čo umožňuje absorpciu elektromagnetického žiarenia.

(A) udalosť, elektromagnetické vlny pohlcujúce častice generuje elektrické pole polarizácia

(2) incident elektromagnetické vlny magnetické pole a úloha častíc micro-magnetické domény

[1] PC karta funguje pod žiarenie elektromagnetickú energiu na teplo šetrenie energie a zákon

Materiál a konštrukcia:

Postavený-v high-tech materiály, feritov magnetické médium prostredníctvom tucet nano pohlcujúce materiály a rôzne vzácne prvky kompozitného materiálu.

Kvality a výkonnostné ukazovatele:

Elektromagnetické žiarenie rýchlosť vstrebávania 93.7% utlmenie ≥ 99%

Rozsah ochrany: karta je v strede 60 cm, priemer sférické očistenie zóny pre účinnú ochranu

Životnosť: Všeobecné Počítač Žiarenia karty sú v živote šesť rokov

Pouţiť k davu: vysokoškolákov, tehotné ženy a jednoduchý prístup k počítačom a iné white-collar

Úloha: žiarenie efekt, môžete odstrániť 90% elektromagnetického žiarenia

Veľkosť: rovnaké rozmery ako bežné bankové karty žiarenia princíp: výber z prírodného kameňa a karty pohlcujúce, prostredníctvom high-tech technológií a spracovanie, s absorpcie elektromagnetického žiarenia tienenie a dvojitú funkciu, ktorá vám umožní zostať preč od žiarenia, chrániť vaše zdravie.

[2] Žiarenie môže absorbovať elektromagnetické žiarenie ochrany kartu do držiaka karty (vrátane rozsahu karty týždňov) elektromagnetickej vlny, elektromagnetické vlny sa vstrebáva v podobe odvod tepla, čím sa tvorí karty o 30 cm polomer z povrchu ochrany, na zníženie elektromagnetického žiarenia, ochrana ľudského zdravia. Testovanie Technology Research Institute (testované do Číny, ktorá dospela k záveru: znení GB2423-1995, Q/SX2001001-1998 starnutia test pre život, žiarenie a elektromagnetické vlny nasiakavosti radiačnej ochrany karta žiadna významná zmena. Po tomto teste overenie, zrýchlený život skúšky ukázali, že pri izbovej teplote a atmosférickom tlaku, žiarenie a elektromagnetické žiarenie ochrana karty použiteľnosti nie menej ako šesť rokov.


  • Názov Značky: RadiSafe
  • Typ Produktu: DIY Dekorácie

Súvisiace produkty

Najpredávanejší