Natrol Yohimbe Kôry -- 500 mg - 90 Kapsúl

Natrol Yohimbe Kôry -- 500 mg - 90 Kapsúl

SKU: m161

Nový produkt

€28.49 €22.79
Štítky: mg zr, mg 90 servo, muži yohimbe, biotín vlasy, skus, kolagénu v kapsule, biotín, vlasy vitamín, japonsko strom, auto mg.

Natrol Yohimbe Kôry Popis

Prírodné Bylina pre Mužské Sexuálne Zdravie a Vitalitu

Natrol® Yohimbe Kôry 500 mg je prírodná bylina, ktorá je prospešná pre zdravie mužov.

• Pomáha podporovať sexuálne sila úderu

• Odvodené z kôry tohto stromu Yohimbe, ktoré sa spravidla nachádzajú v Západnej Afrike

Smery

Vezmite 1 kapsulu až 3 krát denne s jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Bez Mlieka, vajec, rýb, krivák mäkkýšov, orechy, arašidy, pšenica, sója, kvasnice, umelé príchute, pridaného cukru a konzervačných látok.

*Tieto vyhlásenia nebola hodnotená Food and Drug Administration. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Doplniť Fakty Veľkosť Porcie: 1 Kapsula Porcií za Kontajner: 90 Množstvo Na Porciu % Dennej Hodnoty Yohimbe Extrakt [Pausinystalia johimbe (kôra)] 500 mg * *Denná hodnota nie je stanovená. Ostatné Zložky: Karamelovej farby, želatína, hydrogenfosforečnan vápenatý, maltodextrín, magnéziumstearát, kremík uhličitého. Varovanie

Poraďte sa s vaším lekárom pred použitím, ak máte, alebo sa domnievate, lekárske conditoin alebo užívate lieky na predpis. Nepoužívajte tento výrobok, ak máte v anamnéze ochorenie pečene, obličiek, hypotenzia, srdcové choroby, diabetes či chronické zápaly prostaty. Tento výrobok nepoužívajte, ak ste pri inhibítor MAO. Tento produkt nie je odporúčané pre dlhodobé používanie. Prerušte používanie a poraďte sa s vaším lekárom, ak závrat, tras, nervozita, búšenie srdca, alebo opakujúce sa bolesti hlavy alebo nespavosť vyskytnúť. Nepoužívajte, ak ste mladší ako 18 rokov.

Obal výrobku, zobrazí sa môže obsahovať aj ďalšie údaje, alebo sa môže líšiť od toho, čo je uvedené na našich webových stránkach. Odporúčame, aby ste referenčné všetky informácie, ktoré sú súčasťou vášho produktu pred spotrebou a to sa nikdy nemali spoliehať výlučne na údaje uvedené na tejto stránke.

Doprava:

Máme loď na svete, priamo na dosah ruky.

Prosím, aby 3 - 7 pracovných dní, poštovné byť vykonané až po zaplatení bolo prijaté. Dodávka bude za normálnych okolností trvať 2-12 pracovných dní od EMS, a 14-21 pracovných dní v Číne Post Air Mail.

Kontaktujte Nás:

Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte napísať nám e-mail. My sa ozveme čo najskôr.

O Spätnú Väzbu

Vážime si našich zákazníkov a sme veľmi vďační za vaše POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez žiadajú o pomoc, aby sme mohli problém vyriešiť.


  • Pôvod: NÁS(Pôvodu)
  • Druh: ryby
  • Názov Značky: NoEnName_Null

Súvisiace produkty

Najpredávanejší