Baoke PC1588 záujem U série podpis pero vysokej kvality atramentu gélové pero office business pero 0.7 mm čierne pero

Baoke PC1588 záujem U série podpis pero vysokej kvality atramentu gélové pero office business pero 0.7 mm čierne pero

SKU: m135

Nový produkt

€4.14
Štítky: výstroj špirála, micro pero, gél kovové pero, roztomilý dievča pero, kirito gélové pero, pero, kefa atrament, black graffiti, obchodné gélové pero, značka školy.

Upozornenie: Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cena a prepravné poplatky. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred nákupom. Zásielky: Prepravné bude usporiadané do 7 dní po comfim platby. A všetky tovar bude odoslaný na dodaciu adresu, ktorú ste jej poskytli. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správna. Ponúkame spôsob dopravy, ako je uvedené nižšie: 1. Čína príspevok mail Bude trvať 5-12 pracovných dní,Budeme zadarmo lode, mnoho krajín s Čínou post mail.alebo sa Vrátiť & vrátenie peňazí: skontrolujte Prosím sledovanie informácií na sledovanie webovej stránke, a 5-10 dní alebo viac po pôrode, logistika informácie sa budú priebežne aktualizovať. Ak žiadne problémy, o sledovanie informácie , pls kontaktujte nás, než si dať príkaz k sporu. Prosím, kontaktujte nás do správy , e-mailu, alebo obchodný manažér, ak máte akékoľvek ďalšie požiadavky. Pozrite si prosím balíček a veci, či sú neporušené. Spätná väzba: Vaša spokojnosť je naša snaha, takže ak tam je niečo, aby ste spokojný / á (vrátane našich produktov a služieb,alebo niečo iné), prosím, kontaktujte nás pre vás slúžiť opäť predtým, než si dať príkaz, aby spor, budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás. Ak ste spokojní s našimi položky a našich služieb, prosím zanechať Postive spätnú Väzbu (5 hviezdičiek ) pre nás je veľmi dôležité pre nás, aby sme vám ponúkli naše najlepšie služby nabudúce.


  • Číslo Modelu: PC1588
  • Písanie Bod: 0.7 mm
  • Vymazateľné Alebo Nie: No
  • Druh: gélové pero
  • Gélové Pero, Atrament Typ: Gél-Atrament
  • Použitie: Office & Škole Pero
  • Gélové Pero, Atrament Funkcia: Normálna
  • Materiál: Plastové
Sendi986 2020-09-11 Super good, nice stroke, thanks 5/5
Lidiyanovok 2020-12-08 Product as described. Items received in good condition. Thank you for the additional marker pen as gift. 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší