RK61 Profesionálne Podsvietenie Klávesnice a Ergonomický USB Káblové Hráč LED Herné Hráč Mechanické Pocit Klávesnica Pre PC Počítač

RK61 Profesionálne Podsvietenie Klávesnice a Ergonomický USB Káblové Hráč LED Herné Hráč Mechanické Pocit Klávesnica Pre PC Počítač

SKU: m1051

Nový produkt

€34.52 €25.20
Štítky: herné klávesnice, klávesnica mechan, myš redragon, bluetooth klávesnica, myš logitech, klávesnica dotyková podložka bezdrôtové, klávesnica rk61, myš rapoo, 61 klávesnice, tkl mechanické klávesnice, bezdrôtové.

Dual Režimy s Spoľahlivé Pripojenie:

To, čo robí stlačením klávesu registráciu okamžite je rozšírené vstavaný čip?

extrémne nízka latencia pri absencii rušeniu signálu. Ľahko 3 rôznych zariadení zapínateľné pomocou kombinácie klávesov FN + Q/W/E v bezdrôtovom režime bude humbuk vás a maximalizovať svoju produktivitu.

60% Kompaktný Minimalizmus Rozloženie : Ultra-kompaktné usporiadanie s 61 klávesmi robí elegantný desktop so svojimi organizované gears na, dokonca aj ľudia nemajú nič spoločné s Minimalistický sa ponoriť sa do jeho malý praktický dizajn. Tipy, možno budete chcieť vedieť, je, že klávesnica bez numerickej klávesnici je najviac FPS gamers' výber, viac priestory vľavo myš pre pohyb.

Stredne Zostatok Hnedé Prepínače : Ak ste ešte cudgeling váš mozog, čo sa prepnúť do vybrať a zmätení, s rôznymi funkciami z nich. Nehanbite sa za hnedé s jemným a stabilné vlastnosti, to kompromisov obe dotykové a nízka hlučnosť dvoch najvyšších výhod a ponúka vám najviac priateľský a uspokojujúci zážitok.

Dlho-trvajúce & Bohaté Batérie : jadro bezdrôtová klávesnica je batéria, RK61 vybavené 1450 mAh umožňuje používať nepretržite najmenej 10 hodín. 3 hodiny rýchle nabíjanie čas prinesie online asap, to sa nikdy stanoviť aj keď ste unavení. Až 360 hodín a v pohotovostnom režime znižuje nabíjacie časy maximálne a predĺžiť životnosť batérie.

Jeden Farebný Podsvietený, Ale Nie Nudné : Aj keď RK61 nemá viacfarebná RGB, ale len jednej LED podsvietený, 17 dynamické podsvietenie režimy udržať obyčajný účinok preč. Pomocou kombinácie klávesov FN + \ vyberte si ideálny režim, nastaviť jas a žiariace rýchlosť voľne. Získať nejaké svetlá na vziať si svoje preč a aby váš deň.

O tejto položky Dual Režimy s Spoľahlivé Pripojenie: to, Čo robí stlačením klávesu registráciu okamžite je rozšírené zabudovaný čip, extrémne nízka latencia pri absencii rušeniu signálu. Ľahko 3 rôznych zariadení zapínateľné pomocou kombinácie klávesov FN + Q/W/E v bezdrôtovom režime bude humbuk vás a maximalizovať svoju produktivitu. 60% Kompaktný Minimalizmus Rozloženie: Ultra-kompaktné usporiadanie s 61 klávesmi robí elegantný desktop so svojimi organizované gears na, dokonca aj ľudia nemajú nič spoločné s Minimalistický sa ponoriť sa do jeho malý praktický dizajn. Tipy, možno budete chcieť vedieť, je, že klávesnica bez numerickej klávesnici je najviac FPS gamers' výber, viac priestory vľavo myš pre pohyb. Stredne Zostatok Hnedé Prepínače: Ak ste ešte cudgeling váš mozog, čo sa prepnúť do vybrať a zmätení, s rôznymi funkciami z nich. Nehanbite sa za hnedé s jemným a stabilné vlastnosti, to kompromisov obe dotykové a nízka hlučnosť dvoch najvyšších výhod a ponúka vám najviac priateľský a uspokojujúci zážitok. Dlho-trvajúce & Bohaté Batérie: jadro bezdrôtová klávesnica je batéria, RK61 vybavené 1450 mAh umožňuje používať nepretržite najmenej 10 hodín. 3 hodiny rýchle nabíjanie čas prinesie online asap, to sa nikdy stanoviť aj keď ste unavení. Až 360 hodín a v pohotovostnom režime znižuje nabíjacie časy maximálne a predĺžiť životnosť batérie. Jeden Farebný Podsvietený, Ale Nie Nudné: Aj keď RK61 nemá viacfarebná RGB, ale len jednej LED podsvietený, 17 dynamické podsvietenie režimy udržať obyčajný účinok preč. Pomocou kombinácie klávesov FN + \ vyberte si ideálny režim, nastaviť jas a žiariace rýchlosť voľne. Získať nejaké svetlá na vziať si svoje preč a aby váš deň.


 • Package: Áno
 • Jazyk: angličtina
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Klávesnica plnej Veľkosti: No
 • Prevádzka Štýl: Mechanické
 • Druh: Bezdrôtové Pripojenie Bluetooth
 • Aplikácia: Notebook
 • Názov Značky: EDUP
 • Zápästie Podporu: No
 • Klávesnica Štandardná: Mini Klávesnica
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Typ Rozhrania: Bluetooth
 • Číslo Modelu: RK 61
 • Štýl: hranie hier
Holyrolling 2020-12-01 The product is very good, but the shipping information has been very bad. The order has been over a week late, and when I was trying to contact the shipping company I was told that the seller had not yet provided the package. Moreover, it is a very good keyboard and the feeling of Brown switches is very satisfactory, besides it makes no noise and it is possible to take it to public places without disturbing anyone. 4/5
Maykldzhekson 2020-11-28 I arrive perfect 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší